/İdari Birimler
İdari Birimler 2017-10-31T12:43:29+03:00
DEKAN SEKRETERLERİ
GÜLAYÇİFTÇİMEMUR1111
DEKAN YARDIMCILARI SEKRETERİ
Güldeste ERDOĞMUŞBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1113/1115
FAKÜLTE SEKRETERLİĞİ
CananALTINGÜLBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1117
BÖLÜM SEKRETERLERİ
YükselDURANANTROPOLOJİ BÖLÜMÜ1757
KazımGÖKMENARKEOLOJİ BÖLÜMÜ1757
PembeBEYAZITBATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜ1544
Aslıhan SılaYORULMAZBİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ1723
Tülay AÇIKYÜREKCOĞRAFYA BÖLÜMÜ1209
SelmaMÜREKKEBCİDİLBİLİM BÖLÜMÜ1615
Dilek BALKANDOĞU DİLLERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜ1047
NerminŞİMŞEKESKİÇAĞ DİLLERİ VE KÜLTÜRLERİ BÖLÜMÜ1194
YakupGENÇTÜRKFELSEFE- PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ1254
AyhanKESİMENSOSYOLOJİ BÖLÜMÜ1756
GülperiBALCIOĞLUTARİH BÖLÜMÜ1077
NevinERBAYTİYATRO BÖLÜMÜ-SLAV DİLLERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜ1624
ŞerefORHANTÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ1296
BELGE YÖNETİMİ ve ARŞİV İŞLERİ BİRİMİ
OrhanKÜPÇÜKMEMUR
(BİRİM SORUMLUSU)
1306
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
ErdalTOPTAŞÇÖZÜMLEYİCİ1101
AliNARİNPROGRAMCI
(BİRİM SORUMLUSU)
1170
Mustafa ERTOSUNBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1169
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ (TEKNİK SERVİS)
YusufAĞBULUTBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1744
SüleymanŞAHİNBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1745
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ (LABORATUVAR)
TEKNİK-DESTEK HİZMETLER VE YAPI İŞLERİ BİRİMİ
GüvengezAKINCIMEMUR
İbrahimÖNALŞOFÖR1663
AkkızÖZTÜRKMEMUR
DESTEK HİZMETLER (BOYA ATÖLYESİ)
SinanŞENGÜLMEMUR1608
DESTEK HİZMETLER (CİLTHANE)
MuzafferKARAGÖLMEMUR1664
DESTEK HİZMETLER (ELEKTRİKÇİLER)
HüseyinÖZERTEKNİKER
(BİRİM SORUMLUSU)
1572
DervişÖKSÜZTEKNİKER1572
KALORİFER DAİRESİ
TekinÖZDEMİRTEKNİSYEN1657
SANTRAL
İsmail ATABEYSANTRAL MEMURU
ÖzgürİBİŞSANTRAL MEMURU
MARANGOZHANE
EnginACARİŞCİ1266
PERSONEL BİRİMİ
LatifeDUYARŞEF1124
SevdaALTINVERİ HAZ.VE KONT. İŞL1041
B.CanATILMIŞBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1023
VesileKÖMEKBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1041
Asya SAYGILIMemur1041
ÖĞRENCİ İŞLERİ BİRİMİ
AycanAĞBABAMEMUR1766
ÖzlemAKMUTBİRİM SORUMLUSU1130
Musa ÖLMEZMEMUR1765
Serap ELKİTMEMUR1763
HümaKABUKMEMUR1764
ÖĞRENCİ İŞLERİ BİRİMİ (EĞİTİM-ÖĞRETİM PROGRAMLARI)
MustafaDEMİRELBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1032
ŞahindeKARTBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1013
ÖĞRENCİ İŞLERİ BİRİMİ (DERS PROGRAMI)
İDARİ İŞLER BİRİMİ (AKADEMİK, SOSYAL VE İDARİ ETKİNLİKLER)
GülşahGÜNEŞMemur1136
ÖzgürBEDİRMemur1135
TAŞINIR İŞLEMLER BİRİMİ
BülentERDALVERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ1057
AliAÇIKERŞef1057
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ
MuratAKMUTMEMUR1705
MusaTAŞKIRANMEMUR1705
MALİ İŞLEMLER BİRİMİ
TacettinDEMİRŞEF1140
MALİ İŞLEMLER BİRİMİ(MAAŞ)
HüseyinKARAKOÇMEMUR1127
MALİ İŞLEMLER BİRİMİ(BÜTÇE TAHAKKUK SATIN ALMA)
SalihKOÇMEMUR1036
MALİ İŞLEMLER BİRİMİ(EK DERS)
AbdullahTIKIRBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1021
DÖNER SERMAYE
YılmazÜNVERBİLGİSAYAR İŞLETMENİ
(BİRİM SORUMLUSU)
1150
GENEL EVRAK BİRİMİ
AbdulkadirDİLEKÇİMEMUR1306
OrhanKÜPÇÜKMEMUR1306
MahmutMUCUKMEMUR1306
SEKRETERLİK BİRİMİ
CihanTUFANBİLGİSAYAR İŞLETMENİ1120
Şirin ÇELİKDAKTİLOGRAF1121
KÜTÜPHANE BİRİMİ
NadiyeTUNAUZMAN
(BİRİM SORUMLUSU)
1684
Fatma SAĞLAM ÖZDEMİRUZMAN1665
NuriyeKARAGÖZMEMUR1145
SibelYILMAZ KARAGÜLLEMEMUR1706
OğuzDİNÇSOYMEMUR1724
NejlaAKINCIMEMUR1690
Nihal GÜLLEMEMUR1666
NeziheKARATAŞOĞLUMEMUR1692
SadettinYILMAZMEMUR1742
KORUMA VE GÜVENLİK BİRİMİ
ErdalAYYILDIZKORUMA GÜVENLİK AMİRİ1260
X